BİR SİNDİRELLA HİKAYESİ : NOEL DİLEĞİ FİLM YORUMU

Selamlar efsunlu blog ailesi, bu aralar o kadar çok dizi ve film izliyorum ki anlatamam, kitaplardan bir miktar uzaklaştım ve dizi, filmlere sarıldım.

E başroller tanıdık olunca insanın kanı ayrı bir ısınıyor bu filme. Klasik bir Sindirella hikayesinin bugünün noeline uyarlanmış hali film.

 

Prens ve Sindirella’nın tanışma anı ve kaynaşma şekli de çok farklı bu filmde. İlk tanışma anları, Laura’nın yani Kat Decker’ın elinde Starbucks bardağı ile Gregg’in yani Dominic Wintergarden’ın önünde yere düşmesi sonucu gerçekleşiyor. Kat’in üvey kardeşlerinden biride bu dönemin olmazsa olmaz vloggerlarından biri olduğu için, bu anı kaydedip youtube üzerinde paylaştıktan sonra kızımız ünlü oluyor.

 

Sonrasında ise noel dönemi olduğu için elf olarak çalıştığı yerde Dominic de noel baba oluyor, ne rastlantı ama ! Tabi elf kulakları, peruk ve şapka çok şey değiştirdiği için (?) ikisi de birbirini tanımıyor. Zaman geçtikçe ikisi de birbirlerinden hoşlanmaya başlıyor.

 

 

Bunları takip eden olaylar sonucunda Dominic ve Kat iki aşık sevgili oluyor. Nasıl oluyor, neler yaşanıyor size bunları anlatmıyorum ki filmi izlemek için hevesiniz kalsın.

 

Ben filmi çok beğendim açıkçası, bu tür filmleri dönem dönem oturup izler keyiflenirim. Acıdan, üzüntüden, nefretten, olumsuzluklardan uzak temalar dönem dönem hepimizin ihtiyacı olan bir şey bence. Tabi ki de filmde klişeler çok fazlaydı ama siz klişeleri görmezden gelirseniz çok güzel bir aile filmi. Aileniz ile rahatça oturup izleyebilirsiniz.

 

Herkese keyifli haftalar diliyorum. Yarın finalim var fakat size bir yazı paylaşmadan sınava giremeyeceğimi fark ettim 😀

 

Sonraki yazılarda görüşmek üzere hoşçakalın, iyi ki varsınız. <3

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: