Bloodshot – Film Yorumu

Merhaba arkadaşlar… Bu sıralar tv karşısında çok vakit geçirdiğim için geçenlerde tivibu sinema kanalında, Bloodshot filmini yayınlamıştı. Eh, dedim izleyeyim bari.

Sonrasında da hemen buraya yorum girmeye geldim!

Bloodshot – Film Konusu:

Bloodshot: Durdurulamaz Güç, öldürülmesinin ardından Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen bir askerin hikayesini konu ediyor. Asker olan Ray Garrison ve karısı öldürüldüğünde, kimliklerini gizleyen bir grup bilim insanı harekete geçer. Bilim insanları nano teknoloji sayesinde Ray’ı hayata geri döndürür.

Bloodshot – Film Kadrosu:

Vin Diesel – Ray Garrison (Bloodshot)

Eiza Gonzalez – KT

Sam Heughan – Jimmy Dalton

Lamorne Morris – Wilfred Wigans

Guy Pearce – Dr. Emil Harting

Toby Kebbell – Martin Axe

Bloodshot – Film Yorumu:

Aslında öyle çok uzun bir yorum girebileceğim bir film değildi. Çizgi roman uyarlaması, ancak uyarlandığı çizgi romanı daha önce okumadığım için filmi ne kadar iyi uyarladılar bunu bilemeyeceğim ancak… Ufak da olsa beni şaşırttı diyebilirim.

Genelde bu tip süper-kahraman filmlerinde beni şaşırtacak sahneleri hep beklerim ve şaşırtma taktiklerini de hep klişe bulurum. Yine klişe bulduğum bir taktik olsa da bu sefer beğendiğimi söyleyebilirim.

En azından, boş bir vakitte oturup izlenebilecek bir aksiyon filmiydi. Bu yüzden hoşuma gitti.

Sizlere de tavsiye edebilirim. >.<

Filmin akışı çok iyiydi, zamanın nasıl geçtiğini fark etmeden filmin sonuna geliyorsunuz. Hiç duraklama ya da size “Bu da neydi ya?” deyip, başa sardırtacak veyahut da filmden kopmanıza izin verecek sahneleri yoktu. Tansiyonu yüksek tutup, şerbetini de nabzımıza göre vermişler yani…

Eh, en baştan da dediğim gibi, üstünde çok uzun yorumlar yazacağım bir film değildi, boş vakit değerlendirmesi istiyorsanız ve aksiyon seviyorsanız sizlere tavsiye ederim!

Görüşmek üzere! >.<

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: