EVCİL HAYVAN SAHİPLERİNE DÖVME ÖNERİLERİ

evcil_hayvan_sahiplerine_dövme_önerileri

 

Herkese merhaba arkadaşlar 🙂 Bugün dövmeleri araştırıyordum ve hayvanseverler için çok güzel dövme önerileri buldum ve sizinle bunları paylaşmak istiyorum.

Öncelikli olarak evcil hayvanını dövme yaptırmak isteyen olursa diye onlara örnekleri göstermek istiyorum, bence evcil hayvanınızı ölümsüzleştirerek dövme yaptırdığınızda, onu kaybettiğinizde bile yanınızda hissedersiniz.

1)

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-5

2)

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-3

 

3)

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-7

 

4) 

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-1

 

Şimdi de bakıldığı zaman daha sade ve göze daha hoş duran dövmeleri paylaşmak istiyorum;

 

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-2

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-4

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-8

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-9

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-10

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-11

evcil-hayvan-sahiplerine-dövme-önerileri-efsunlu-blog-12

 

Bulduğum güzel dövme örnekleri bunlardı, umarım dövme yaptırmak isteyip de karar veremeyen hayvansever ve evcil hayvan sahibi olan bazı okurlara yardımcı olabilmişimdir. Beğenmeyi ve yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Aybike Parlak

3 Mart 1998 doğumluyum, doğduğum andan itibaren hayvanlarla beraber büyüdüm, şuanda da 2 kedi, 1 köpek annesiyim. Hayal kurmayı, gezmeyi, arkadaşlarımı, kitap okuyup bir şeyler izlemeyi ve yazmayı küçüklüğümden beri çok seviyorum. Hayatta ki amacımı hala kestirebilmiş değilim ama şuanlık hayvanlarla ilgilenmeye çalışıyorum, çünkü onların bize ihtiyacı var. (Veteriner Teknikerliği öğrencisi oldum bu yazıyı yazdığımdan beri.
Genel olarak çok tembel birisiyim (blog işi tembelliğe karşı ama halledicez bir şekilde) Ortaokuldayken çok fazla deneme türü, hikaye yazıyordum fakat baya bir süredir yazmıyorum ayrıca şu sıralar kitap okumakta da zorlanıyorum ama kitaplara ve yazma işine tekrar odaklanmak istiyorum.
Kısaca deneyimlerim, sevdiğim şeyler, yorum yapmak istediğim şeyleri sizinle paylaşmak, fikrimi belirtmek istiyorum. Umarım sizin için de yararlı olur. Henüz insanlara kendimi anlatma konusunda yetersiz de olsam beni anladığınızı umuyorum ve zamanla geliştikçe her şey daha iyi olacak. Umarım yazılarımızı beğenirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: