UYGUN FİYATLI KİTAP ALIŞVERİŞLERİNİ NASIL YAPABİLİRİZ ?

uygun_fiyatli_kitap_alişverişi

Selamlar ey blog okurları !!! Bugün sizlerle kitap alışverişleriyle ilgili en uygun yollardan bahsedeceğim, hepsi kendi deneyimlerim, kendi yaptıklarım. Tabi ki bildiklerimin dışında da vardır elbet uygun yollar ama ben size bildiklerimi anlatacağım. Çok uzatmadan yazıya geçiyorum ben.

 

Benim düzenli olarak takip ettiğim birkaç kitap bloğu var ınstagramda, ünlü booktuberlar bunlar, isim vermek istemediğim için sizlerin araştırmasına bırakıyorum booktuberları, belki bununla ilgili de bir yazı paylaşırım ileride.

Ve kitap sitelerini bol bol takip edin. Son zamanlarda en çok indirim ilknokta sitesinde oluyor, düzenli takip ettiğim kitapyurdu var ve amazonda da son zamanlarda çok indirim var. Onun dışında diğer sitelerde pek indirim yakalayamadım son zamanlarda . Başka bir yolda özel zamanlarda n11 , hepsiburada gibi sitelerde pegasus yayınlarının büyük indirimleri bulunmakta.

 

Benim en sık tercih ettiğim yerlerden birisi de sahaflar, Üsküdar ve Kadıköydeki sahafları sık sık ziyaret ederdim pandemi öncesinde, son zamanlarda çok gitmemeye çalışıyorum sağlığım için.

 

Gelelim en pahalı kitapları alabileceğiniz yere 😀 D&R biliyorsunuz ki en çok kazıklandığımız yerlerden birisi…. Zaman zaman güzel kampanyaları oluyor ama onları takip etmediğinizde bir kitabı en pahalıya alabileceğiniz satış noktasıdır…

 

Başka bir yolda , illa somut kitap olmasın derseniz pdf kitaplar, bazen ücretsiz bulabiliyorsunuz, bazen de çok uygun fiyatlara buluyorsunuz. Benim gibi somut kitap takıntınız varsa pek bu yolu seçmezsiniz zaten ama rahat bir insansanız en uygun yol pdf arkadaşlar.

 

Sık sık kitap satış sitelerini takip ettiğiniz sürece en uyguna alırsınız kitapları bunu unutmayın .

İyi alışverişler herkese    🖤  

 

Aybike Parlak

3 Mart 1998 doğumluyum, doğduğum andan itibaren hayvanlarla beraber büyüdüm, şuanda da 2 kedi, 1 köpek annesiyim. Hayal kurmayı, gezmeyi, arkadaşlarımı, kitap okuyup bir şeyler izlemeyi ve yazmayı küçüklüğümden beri çok seviyorum. Hayatta ki amacımı hala kestirebilmiş değilim ama şuanlık hayvanlarla ilgilenmeye çalışıyorum, çünkü onların bize ihtiyacı var. (Veteriner Teknikerliği öğrencisi oldum bu yazıyı yazdığımdan beri.
Genel olarak çok tembel birisiyim (blog işi tembelliğe karşı ama halledicez bir şekilde) Ortaokuldayken çok fazla deneme türü, hikaye yazıyordum fakat baya bir süredir yazmıyorum ayrıca şu sıralar kitap okumakta da zorlanıyorum ama kitaplara ve yazma işine tekrar odaklanmak istiyorum.
Kısaca deneyimlerim, sevdiğim şeyler, yorum yapmak istediğim şeyleri sizinle paylaşmak, fikrimi belirtmek istiyorum. Umarım sizin için de yararlı olur. Henüz insanlara kendimi anlatma konusunda yetersiz de olsam beni anladığınızı umuyorum ve zamanla geliştikçe her şey daha iyi olacak. Umarım yazılarımızı beğenirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: