YENİ YIL İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

yeni-yıl-için-hediye-önerileri

 

Merhaba arkadaşlar!

Bildiğiniz üzere yeni yıla az kaldı ve ben de dahil birçok insanın sevdiklerine ve dostlarına ne hediye alacağını kara kara düşündüğünü tahmin ediyorum… Tabii bazılarının kafasında belki aylardır ne hediye alacağı belli olabilir ama bazıları içinse yeni yıl için ne hediye alacağı tam bir belirsizlik içinde.

E tabii benim de aklıma böyle bir tema gelmiş bulunmakta, az çok yardım edebilirim diye umuyorum, sizin de yeni yıl için hediye önerilerinizi yoruma bekliyorum ve önerilerime başlıyorum:

 

  1. Size ilk önereceğim hediye tipi el işi olan hediyeler, tabi çok basit ve tahmin edilebilir bir hediye ama hediye maddiyattan çok kendi uğraşınızla yapılan bir hediye olduğu için hediye ettiğiniz kişi ona verdiğiniz değeri hissedecektir. Genelde atkı, şapka gibi bilindik şeyler örülüyor ama bunların dışında size daha farklı önerilerle geldim.

 

  • Kalp şeklinde bir örgü örerek içini pamukla doldurabilirsiniz ki kalp genelde sevgiyi temsil ettiği için hoş duracaktır ve kalp şeklindeki hediyenizi ister yatağa koyup her zaman sizi yanınızda hissederler isterlerse koltuk, kitaplık ve raf türü yerlere koyup göz önünde bulundurabilirler.

 

  • Hediye edeceğiniz kişi eğer kahve, çay benzeri içecekleri çok tüketiyorsa, en sevdiği kupayı ondan ödünç isteyin ve o kupanın boyutuna göre bir örgü örün, böylece en sevdiği kupasının etrafında en sevdiği renkte, belki de küçük kalp vb şekillerle kaplı kılıfıyla sizi hatırlayarak yudumlayabilecek içeceğini. Bence çok hoş bir fikir gibi duruyor.

 

yeni-yıl-için-5-hediye-önerisi

 

  1. İkinci olarak da önereceğim hediyemiz, bir kutu içinde hediyeyi vereceğiniz kişinin sevdiği ya da istediği şeyleri yerleştirip ona güzel bir konsept yapabilirsiniz, belki içine ufak yeni yıl kartlarından koyarsınız 🙂 Ayrıca kutu önerisi için de size D&R mağazasının yılbaşı için satışa sunduğu hediye kutularını söyleyebilirim.

 

 

  1. Sıradaki hediye önerimse, hediyeyi vereceğiniz kişiyle çekindiğiniz 12 fotoğrafı seçip takvim yaptırabilirsiniz. Fotoğraflardan da en özel günleriniz, anlarınız ya da eğlendiğiniz zamanların fotoğraflarını koyabilirsiniz. Bir sonraki yıla kadar her ay anılarınızla dolu hediyeniz sayesinde dostluğunuzu, aşkınızı, sevginizi taze tutabilirsiniz.

 

 

  1. Ve diğer hediye önerim ise hediyeyi vereceğiniz kişiyle sizin için önemli olan bir tarihi belirleyip o günün yıldız şeklini çıkarıp tablo, kolye, yastık gibi şeyler yaptırabilirsiniz. Sizin için sitenin linkini buraya bırakıyorum: https://www.sevginiyildizla.com/index.php

 

 

  1. Son önerimse, eğer hediye edecek bir şey bulamıyorsanız ama illa da bir şeyler almak istiyorsanız, sizin yerinize belli temalarda hediye hazırlayan siteler bulunmakta. Hem sizin işinizi kolaylaştırıyorlar hem de içeriği için güzel hediyeler seçebiliyorlar.

 

Ben de hediye almakta ya da bulmakta zorlanan birisi olduğum için sizlerle de aklıma gelen ya da internette görüp beğendiğim hediye önerilerini paylaşmak istedim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Şimdiden hediyenizle beraber size mutlu yıllar diliyorum!

Beğenmeyi ve yorum bırakmayı unutmayın.

Aybike Parlak

3 Mart 1998 doğumluyum, doğduğum andan itibaren hayvanlarla beraber büyüdüm, şuanda da 2 kedi, 1 köpek annesiyim. Hayal kurmayı, gezmeyi, arkadaşlarımı, kitap okuyup bir şeyler izlemeyi ve yazmayı küçüklüğümden beri çok seviyorum. Hayatta ki amacımı hala kestirebilmiş değilim ama şuanlık hayvanlarla ilgilenmeye çalışıyorum, çünkü onların bize ihtiyacı var. (Veteriner Teknikerliği öğrencisi oldum bu yazıyı yazdığımdan beri.
Genel olarak çok tembel birisiyim (blog işi tembelliğe karşı ama halledicez bir şekilde) Ortaokuldayken çok fazla deneme türü, hikaye yazıyordum fakat baya bir süredir yazmıyorum ayrıca şu sıralar kitap okumakta da zorlanıyorum ama kitaplara ve yazma işine tekrar odaklanmak istiyorum.
Kısaca deneyimlerim, sevdiğim şeyler, yorum yapmak istediğim şeyleri sizinle paylaşmak, fikrimi belirtmek istiyorum. Umarım sizin için de yararlı olur. Henüz insanlara kendimi anlatma konusunda yetersiz de olsam beni anladığınızı umuyorum ve zamanla geliştikçe her şey daha iyi olacak. Umarım yazılarımızı beğenirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: