Tune in for Love – Film Yorumu

tune in for love-efsunlublog

Evet, aslına bakarsanız bu filmi izleyeli epey zaman olmuştu. Yavaş ilerleyen, romantik bir filmdi. Netflix’te izlemiştim. Şimdi yorumunu yapabilmek için tekrar izledim.

Tune in for Love – Konusu:

Bir öğrenci ve sessiz bir genç, ilk kez 1990’larda bir fırında karşılaşır ve kader onları birbirinden ayırıp dururken yıllar boyu birbirlerini bulmaya çalışırlar.

Tune in for Love – Kadrosu:

Baş rolde çok sevdiğim iki oyuncu yer alıyor. Kim Go-Eun ve Jung Hae-In.

Jung Hae-In‘i daha önce Goblin, While You Were Sleeping, Blood dizilerinde izlemiştim. Ayrıca, izlemek için listeme eklediğim, Something in the Rain, One Spring Night, A Piece of Your Mind dizilerinde de rol alıyor.

Kim Go-Eun da, Jung Hae-In’le birlikte yine Goblin dizisinde birlikte yer almışlardı. Cheese in the Trap, The King: Eternal Monarch dizilerinde de kendisini izlemiştim.

Tune in for Love – Yorumum:

Film oldukça sade, sakin bir havada geçiyor. İlk defa 1990’larda karşılaşan çiftimiz, yavaş ve içten bir şekilde birbirlerini seviyorlar.

Bir dizi talihsizliklerin onları ayırması, farklı yollarda ilerlemeyi tercih etmeleri derken aralarında açılan mesafelerin aslında onları hiç de ayırmadığını izlediğimiz hoş bir filmdi.

Açıkçası, pek romantik şeyler izleyen birisi değilim ve yavaş filmlere denk gelince de içim bayılmıyor diyemem. O yüzden izlerken bir süre, “Hadi, heyecan bekliyorum…” moduna girip durdum. Yine de benim genel olarak izlediğim türlere hitap etmemiş olmasının yanı sıra, beni ekran başında tutabilmiş bir filmdi.

Yani, izlemenizi tavsiye ederim!

Aşağıya, filmin fragmanını bırakıyorum! Ayrıca, reklamlara tıklayarak bize destek olabilirsiniz… >.<

Semiha Kaya

6 Haziran 1998 doğumlu, hayalleri yaşından çok olan ve hepsini bir bir gerçekleştirmek için acayip hırs dolu bir insanım.
Hırsımın yanı sıra, üşengeç ve unutkan da olduğum için tüm planlarımı sonsuza dek yaşayacakmışım gibi yaparım lakin genelde anın tadını çıkartırım. Hem ne demiş James Dean?
"Sonsuza kadar yaşayacakmışsın gibi hayal kur. Bugün ölecekmişsin gibi yaşa."
İşte tam olarak ben de böyleyim. Sonsuz hayale sahibim ancak anımın da kıymetini biliyorum. Her anın tadını çıkartıyorum.
Size de anınız kıymetini bilmenizi tavsiye ederim, ne de olsa zaman geri dönmez. :)

Bana, instagram: semihaakaya kullanıcı adı üzerinden ulaşabilirsiniz!

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: