Tune in for Love – Film Yorumu

tune in for love-efsunlublog

Evet, aslına bakarsanız bu filmi izleyeli epey zaman olmuştu. Yavaş ilerleyen, romantik bir filmdi. Netflix’te izlemiştim. Şimdi yorumunu yapabilmek için tekrar izledim.

Tune in for Love – Konusu:

Bir öğrenci ve sessiz bir genç, ilk kez 1990’larda bir fırında karşılaşır ve kader onları birbirinden ayırıp dururken yıllar boyu birbirlerini bulmaya çalışırlar.

Tune in for Love – Kadrosu:

Baş rolde çok sevdiğim iki oyuncu yer alıyor. Kim Go-Eun ve Jung Hae-In.

Jung Hae-In‘i daha önce Goblin, While You Were Sleeping, Blood dizilerinde izlemiştim. Ayrıca, izlemek için listeme eklediğim, Something in the Rain, One Spring Night, A Piece of Your Mind dizilerinde de rol alıyor.

Kim Go-Eun da, Jung Hae-In’le birlikte yine Goblin dizisinde birlikte yer almışlardı. Cheese in the Trap, The King: Eternal Monarch dizilerinde de kendisini izlemiştim.

Tune in for Love – Yorumum:

Film oldukça sade, sakin bir havada geçiyor. İlk defa 1990’larda karşılaşan çiftimiz, yavaş ve içten bir şekilde birbirlerini seviyorlar.

Bir dizi talihsizliklerin onları ayırması, farklı yollarda ilerlemeyi tercih etmeleri derken aralarında açılan mesafelerin aslında onları hiç de ayırmadığını izlediğimiz hoş bir filmdi.

Açıkçası, pek romantik şeyler izleyen birisi değilim ve yavaş filmlere denk gelince de içim bayılmıyor diyemem. O yüzden izlerken bir süre, “Hadi, heyecan bekliyorum…” moduna girip durdum. Yine de benim genel olarak izlediğim türlere hitap etmemiş olmasının yanı sıra, beni ekran başında tutabilmiş bir filmdi.

Yani, izlemenizi tavsiye ederim!

Aşağıya, filmin fragmanını bırakıyorum! Ayrıca, reklamlara tıklayarak bize destek olabilirsiniz… >.<

Semiha Kaya

6 Haziran 1998 doğumlu, hayalleri yaşından çok olan ve hepsini bir bir gerçekleştirmek için acayip hırs dolu bir insanım.
Hırsımın yanı sıra, üşengeç ve unutkan da olduğum için tüm planlarımı sonsuza dek yaşayacakmışım gibi yaparım lakin genelde anın tadını çıkartırım.
Hem ne demiş James Dean?
"Sonsuza kadar yaşayacakmışsın gibi hayal kur. Bugün ölecekmişsin gibi yaşa."
Benim hayallerim zaten sonsuzluğa eriştiği için, şimdi yaşadığım her anı güzel kılmak için çabalıyorum çünkü bu dünyaya bir kez geliyoruz, tadını çıkarmadan veda etmek yakışmaz bana.
Öte yandan, yazmak ve okumakla fazla haşır neşirim. Öyle ki, Wattpad uygulamasında on milyona ulaşan mizah kitabım, şu an Epsilon Yayınları sayesinde raflardaki yerini aldı. Hâlâ daha aktif bir şekilde yazmaya devam ederken, üniversite okumaya da çalışıyorum. Bir garip İktisat öğrencisiyim ve mezun olduktan sonra bölümümle de ilgili çok büyük hayallerim var.
Size söyledim ya, hayallerim yaşımı aşıyor diye... Benim çok fazla hayalim var. Öyle ki, benden birkaç tane olmasını isterdim çünkü yapmak istediklerimin hepsini bir ömre sığdıramayacakmışım gibi hissediyorum.
Kısacası ben, çok düşünen, çok kuran, çok yazan, çok... çok... Diye giden bir sürü şeyle uğraşan bir insanım.
Bana, instagram: semihaakaya / wattpad: ianinprensesi kullanıcı adları üzerinden ulaşabilirsiniz!

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: