Favori Nightcore Parçalarım!

nightcore-efsunlu-blog-semka

Merhaba arkadaşlar!

Biliyorsunuz ki ben anime sever bir insanım, kendimi YouTube’da anime soundtrackleri dinlerken Nightcore parçaları arasında buldum!

Yani, epeydir Nightcore parçaları dinliyorum, bu parçalar şarkıların üstünde hafifçe oynamaları içeriyor. Mesela, bir şarkı çok yavaş ve şarkıyı söyleyen kişinin sesi çok toksa; Nightcore versiyonunda o şarkı daha hızlı ve tiz sesle yeniden söylenmiş oluyor. Yani bir nevi cover olarak düşünebilirsiniz.

Ben de Nighrcore tarzını sevdiğim için sizinle dinleme listemi paylaşmak istedim!

Umarım dinlediğim şarkıları keyifle dinlersiniz!

Aşağıdaki linke tıklayarak YouTube profilimde oluşturduğum Nightcore albümünü takibe alabilirsiniz (isterseniz YouTube’da beni de takip edebilirsiniz yakın zamanda video paylaşmayacak olsam da güzel şarkı listeleri oluşturmayı düşünüyorum!).

Kanalım: https://www.youtube.com/c/SemihaKaya

Nightcore Parça Listem: https://www.youtube.com/playlist?list=PL0_4kdKxzIzQJvgI1i-z5zO09IWAsv73Z

Semiha Kaya

6 Haziran 1998 doğumlu, hayalleri yaşından çok olan ve hepsini bir bir gerçekleştirmek için acayip hırs dolu bir insanım.
Hırsımın yanı sıra, üşengeç ve unutkan da olduğum için tüm planlarımı sonsuza dek yaşayacakmışım gibi yaparım lakin genelde anın tadını çıkartırım. Hem ne demiş James Dean?
"Sonsuza kadar yaşayacakmışsın gibi hayal kur. Bugün ölecekmişsin gibi yaşa."
İşte tam olarak ben de böyleyim. Sonsuz hayale sahibim ancak anımın da kıymetini biliyorum. Her anın tadını çıkartıyorum.
Size de anınız kıymetini bilmenizi tavsiye ederim, ne de olsa zaman geri dönmez. :)

Bana, instagram: semihaakaya kullanıcı adı üzerinden ulaşabilirsiniz!

Önerilen makaleler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: